Noord-Hollands Archief

> Cursus en workshop ‘Historisch huizenonderzoek’


Cursus en workshop ‘Historisch huizenonderzoek’

Bent u nieuwsgierig naar de historie van uw huis? Of naar de geschiedenis van een ander pand in Haarlem of de regio Kennemerland? In een korte inleidende cursus van twee ochtenden krijgt u een beeld van hoe u een dergelijk onderzoek kunt aanpakken, en wat de mogelijkheden zijn. In een daarop volgende workshop van zes ochtenden gaat u zelf onder begeleiding aan de slag met dit vrij gecompliceerde onderzoek in vele archieven.

Het is ook mogelijk om u alleen in te schrijven voor de inleidende cursus en op een later tijdstip te beslissen over deelname aan de workshop. Deelnemers die de workshop willen volgen wordt aangeraden om voorafgaand het boek Op zoek naar huis, straat of buurt te lezen.

Docent: Kees van der Wiel
Data inleidende cursus: Zaterdag 1 en 8 oktober, 10.00 – 12.30 uur (2 bijeenkomsten).
Data workshop (aangepast): Zaterdag 29 oktober, 5, 12, 19 en 26 november en 3 december, 10.00 – 13.00 uur (6 bijeenkomsten).

Kosten inleidende cursus: €40,- (€32,-)* (maximaal 15 deelnemers)
Kosten workshop: €100,- (€80,-)* (maximaal 8 deelnemers)

U kunt zich voor deze workshop en/of cursus aanmelden via cursusnha@noord-hollandsarchief.nl. Klik hier voor meer informatie over aanmelden en deelnamevoorwaarden.

* De prijzen tussen haakjes gelden voor de Vrienden en vrijwilligers van het Noord-Hollands Archief. Hoe u Vriend kunt worden (al voor 15,00 euro per jaar) leest u hier.